Laden Evenementen

Digital Jewelry Week (DJW) is het eerste wereldwijde online evenement dat volledig is gewijd aan sieradenontwerpers, merken en studenten. Inmiddels gaat DJW zijn derde editie in en heeft het platform zich ontwikkeld tot een internationaal ontmoetingspunt voor de sieradenwereld, met deelnemers uit meer dan 29 landen en ruim 12.000 bezoekers in eerdere edities.

De editie van 2026 vormt een belangrijke stap voorwaarts. Voor het eerst wordt het digitale programma aangevuld met twee dagen aan fysieke activiteiten: één exclusieve vakdag voor professionals uit de branche, inkopers en pers, en één dag die toegankelijk is voor het publiek. DJW ziet een sterke toekomst in hybride evenementen, waarbij het wereldwijde bereik van online presentaties wordt gecombineerd met de directe beleving van fysieke ontmoetingen.

Plus hebben ze een designwedstrijd uitgeschreven, iedereen kan meedoen met een eigen digitaal ontwerp en het winnende sieraad wordt uiteindelijk echt gemaakt en gepresenteerd. Dus heb je een prachtig ontwerp dat je digitaal kunt vormgeven, doe dan nu mee!

Het initiatief wordt ondersteund door hoofdpartner GemGenève, samen met partners Tracr, EY en Cozzari Jewelry.

Planning

  • 1 augustus 2026: sluitingsdatum voor aanmeldingen van de ontwerpwedstrijd
  • 18 – 25 oktober 2026: online programma, aangevuld met twee dagen fysieke events

Prijs voor de winnaar van de studentencompetitie

  • Een gecurateerde presentatie tijdens GemGenève 2027 in Genève
  • DJW ondersteunt de productie van het winnende sieraad en presenteert dit tijdens GemGenève 2027 aan verzamelaars, pers en professionals uit de internationale sieradenbranche.

Deelname

  • Voor studenten is deelname kosteloos
  • Ontwerpers en merken kunnen kiezen uit verschillende deelnamepakketten, afgestemd op hun behoeften.

Deadline voor inschrijving designwedstrijd: 1 augustus 2026. 

Het indienen van je digitale ontwerp doe je via de website van de Digital Jewelry Week, hiervoor moet je wel een account aanmaken!

Deel dit bericht, kies uw platform!

Dit doet de Federatie Goud en Zilver

De Federatie Goud en Zilver behartigt de belangen van de ondernemers die in deze branche werkzaam zijn, dat wil zeggen: de juweliers, de uurwerktechnici, de goud- en zilversmeden, de groothandelaren en de fabrikanten.

Meer informatie over de FGZ

Word lid en profiteer van de voordelen

De leden van de FGZ profiteren van een groot aantal voordelen.

Meer informatie over lid worden

Vacatures in de branche

Werken bij een juwelier, goud- of zilversmid? Of ambieer je een functie bij toeleverancier? Kijk hier voor vacatures bij aangesloten leden van de FGZ en stap onze branche binnen!

Bekijk actuele vacatures

Ga naar de bovenkant