Pand te koop / te huur
Op deze pagina vindt u bedrijven die hun pand te koop of te huur aanbieden. Wilt u uitbreiden, of een eigen winkel of atelier starten? Wellicht kunt u één van onderstaande panden overnemen.
Ter overname aangeboden:
Sfeervolle goudsmederij met winkelruimte
in een dorp gelegen tussen het Veluws massief en de IJsselvallei.
In het levendige centrum van deze toeristische plaats wordt een goedlopende goudsmederij met aantrekkelijke verkoopruimte ter overname aangeboden. De onderneming is gevestigd in een speels pand met twee verdiepingen, dat zowel uitstraling heeft als flexibiliteit biedt.
De werkplaats bevindt zich momenteel in de winkelruimte, waardoor bezoekers het ambacht van dichtbij kunnen beleven — een opzet die zorgt voor een persoonlijke en onderscheidende klantervaring. Indien gewenst kan de werkplaats echter ook worden verplaatst naar een van de verdiepingen, waardoor beneden extra ruimte ontstaat voor presentatie of uitbreiding van de winkel.
Kenmerken:
- Gelegen in het centrum van een drukbezochte toeristische plaats.
- Twee verdiepingen met speelse indeling en veel mogelijkheden.
- Werkplaats in winkelruimte, maar verplaatsing naar verdieping mogelijk.
- Volledig ingerichte goudsmederij met stijlvolle winkelpresentatie.
- Huurpand, met mogelijkheid tot koop.
- Ruime opzet geschikt voor uiteenlopende concepten (zoals workshops of galerie).
- Overname van inventaris en bedrijfsactiviteiten bespreekbaar.
Een unieke kans voor een goudsmid of sieradenontwerper die het vak wil uitoefenen op een inspirerende plek waar ambacht, beleving en toerisme samenkomen.
Voor interesse of meer informatie neem contact op met mgvancapelleveen@hotmail.com of de Federatie Goud en Zilver d.voskamp@fgz.nl.
Ter overname aangeboden:
Goedlopend goudsmids atelier met winkel
in, wat ook wel genoemd wordt “de P.C. Hooftstraat van Den Bosch” Het atelier kent veel vaste klanten en daar zit nog duidelijke groei in omdat er een tekort aan goede goudsmeden in de regio is.
Het atelier wordt overgedragen zonder gereedschap, maar met ( door Jan van Hees handgemaakt) verplaatsbaar meubilair in massief Amerikaans kersenhout, airco, kluis, alarminstallatie en kassasoftware plus computer en printers. Gedeeltelijke overname van voorraad en/consignatie is bespreekbaar, evenals het tijdelijk samenwerken om een zachte overname te faciliteren.
Overname prijs: €4000,-
Reacties graag via info@josvandenelzen.nl
Te koop (geen huur):
Goed lopende juwelierszaak met eigen atelier, gevestigd in hartje centrum van een historische stad in het Groene Hart.
De zaak is één van de oudste juweliersbedrijven in Nederland en heeft veel vaste klanten uit de regio en ver daarbuiten Het pand is eigendom en wordt verkocht i.v.m. pensioen /geen opvolging.
De winkel is voorzien van sfeervol warm interieur, kluis, beveiliging en camerasysteem. Startklaar, alles is aanwezig, zowel in de winkel als in de werkplaats waar we als goudsmeden veel nieuwwerk als ook reparatieopdrachten uitvoeren. De zeer ruime etages boven de winkel/werkplaats kunnen geheel gebruikt worden als woning.
Alle ingrediënten zijn aanwezig om op deze super “tripple A-locatie” een mooie toekomst op te bouwen. Basis kenmerken: inhoud 1286m³, gebr. oppervlak 242m²,
Interesse? U kunt uitsluitend contact opnemen via Makelaarskantoor Van Herk of bel naar +31 6 52 07 32 55
TE HUUR OP A1 LOCATIE IN HET CENTRUM VAN LEIDEN:
VOLLEDIG INGERICHTE
JUWELIERSWINKEL
MET ATELIER OP DE 1e ETAGE
Overname inventaris en/of voorraad bespreekbaar.
Inlichtingen: Rob van Gerner, email: rob@vangerner.com.
Van Gerner juweliers
Breestraat 90
2311 CV Leiden
Ter overname aangeboden goed lopende moderne
Horloge-/ Juwelierszaak
midden in het toeristische centrum van Lemmer.
Het pand is eigendom en is te koop of te huur, volledig ingericht en goed beveiligd.
De zaak bestaat sinds 1983 en beschikt over een goede klantenkring met een groot verzorgingsgebied waar steeds minder collega’s gevestigd zijn. Denk hierbij aan klanten uit de gemeente De Fryske Marren, Noordoostpolder en een deel van de gemeente Sudwest- Fryslân.
Interesse? Neem contact met ons op via info@juwelierdebalans.nl of telefonisch 0514-562792 of 0629448902




