Alle leden van de FGZ hebben inmiddels een deursticker ontvangen voor het jaar 2026. Deze sticker is een betrouwbaarheidsteken en kwaliteitswaarborg voor de consument en laat zien dat u bent aangesloten bij de FGZ. Wij verzoeken u de sticker goed zichtbaar op uw winkeldeur te plaatsen.
Naast de sticker is ook aan iedereen de nieuwe lidmaatschapsfolder gestuurd. In deze folder leest u wat het FGZ-lidmaatschap voor u en de branche betekent. De FGZ zet zich onder andere in voor branche-cao’s, beveiliging, promotie en vakopleidingen, en biedt diverse individuele voordelen zoals onder andere juridisch advies.
Wij attenderen u ook graag op het volgende:
– Bestel de Sieraden Informatiefolder: geschikt voor het informeren van personeel en stagiairs. En leuk om aan klanten mee te geven.

– Onze consumentenwebsite bevat een winkelzoeker. Zorg ervoor dat uw gegevens correct zijn ingevuld zodat u goed vindbaar bent. Bent u uw persoonlijke link kwijt, neem dan contact met ons op.
– Samen sta je sterker: werf een collega als nieuw FGZ-lid en ontvang € 50 korting (excl. btw) op uw contributie.
– Blijf op de hoogte via onze digitale nieuwsbrief en Instagram, Facebook en LinkedIn: @federatiegoudenzilver (scan de QR-code).

– ‘Geef goud als je van elkaar houdt’: de FGZ brengt de promotiecampagne ‘Geef goud als je van elkaar houdt’ onder de aandacht en roept u op om deze actief in te zetten. Het promotiemateriaal is vrij te downloaden via de website en te gebruiken op social media, websites en andere online kanalen. Samen zorgen we voor een groot bereik. Klik hier voor de downloads.
– Gebruikt u ons logo op uw website en/of drukwerk? Controleert u dan even of u het juiste FGZ-logo heeft; wij komen op websites nog wel eens het oude logo tegen. Neem contact met ons op als u het juiste logo wilt ontvangen.

